Referencje

Referencje

naszych klientów

ALU-WIZ Sp. z o.o.

Zakres prac
Wykonanie: montażu elewacji wentylowanej z płyt Cembrit z podkonstrukcjami i izolacjami, montażu izolacji termicznej cokołów, montażu wewnętrznych okładzin z płyt włóknisto-ceramicznych, montażu obróbek blacharskich w tym obróbek blacharskich attyk, obróbek dekoracyjnych, obróbek naroży, parapetów zewnętrznych.

Opis
Inwestycja została zrealizowana zgodnie z umową. Wszystkie prace wykonane były należycie oraz z odpowiednim zaangażowaniem i starannością. Współpracę z firmą El-Went oceniamy na wysoki poziom.

Referencja ALU-WIZ Sp z oo.pdf

Budimex S.A.

Zakres prac
Wykonanie elewacji wentylowanej z okładziną z płytek ceramicznych 120x60 cm na powierzchni 3682 m2.

Opis
Powierzone prace zostały wykonane rzetelnie, terminowo i zgodnie ze sztuką budowlaną. Dobra jakość i staranność wykonania sprawiają, że można z pełną odpowiedzialnością polecić firmę EL-WENT jako wykonawcę solidnego i odpowiedzialnego, sprawdzonego w realizacji podobnych zadań.

Nowa-referencja BUDIMEX S.A.pdf

ZAB-BUD Sp. z o.o.

Zakres prac
Wykonanie elewacji wentylowanej z blachy TATA STEEL Colorcoat Prisma wraz z podkonstrukcją systemową firmy AGS oraz obróbkami z blachy powklejanej o szer. w rozwinięciu ponad 25 cm, orynnowaniem, wykonaniem parapetów zewnętrznych i wykonanie napisu "Basen Siemiatycze".

Opis
Polecamy firmę EL-WENT jako sprawdzonego wykonawcę.

Referencja ZAB-BUD Sp. z o.o.pdf

Hydrochem DGE S.A.

Zakres prac
Montaż konsol, montaż podkonstrukcji aluminiowej, montaż wełny gr. 15 cm, formatowanie płyt włókno-cementowych, montaż płyt włókno-cementowych Equitone TE 90, Te 20, montaż obróbek blacharskich.

Opis
Wszystkie zadanie zostały wykonane ze starannością oraz zaangażowaniem, dlatego polecamy Firmę El-Went.

Referencja Hydrochem-DGE S.A.pdf

Warbud S.A.

Zakres prac
Wykonanie elewacji wentylowanej wraz z izolacją z wełny mineralnej gr. 18 cm i okładziną płyt kompozytowych w kolorze złoty dąb frezowanej w układzie 6/6/5/6/6.

Opis
Firma EL-WENT jest godna polecenia, gdyż wykonuje prace z odpowiednią starannością i dokładnością, zgodnie ze sztuką budowlaną.

Referencja Warbud S.A.pdf

Skanska S.A.

Zakres prac
Wykonanie obudowy z płyt Equitone na konstrukcji stalowej.

Opis
Dotychczasowa współpraca pozwala nam polecić firmę EL-WENT jako sprawdzonego wykonawcę podobnych zadań.

Referencja Skanska S.A. pdf